Anneler Gününüz Kutlu Olsun (9.5.2015 14:42:00)  Çavdır Belediye Başkanı Mustafa UYSAL Anneler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

 
 
 
UYSAL mesajında, dünyanın en değerli varlığı annelerin, yılın sadece bir gününde değil, her günü sevgi ve saygı ile hatırlanılmasının gerektiğini belirtti.
 
 
Bütün anneleri dünyanın en nadide bir çiçeği olarak gördüklerini ifade eden Mustafa UYSAL, mesajında şunları kaydetti:
 
 
"Hayatımızın her anında bizlerin yanı başında olan, hastalığımızda en büyük destekçimiz,başarımızın gönüllü anahtarı annelerimiz, dünyanın en nadide çiçeğidir. Bizlerin bugünlere kadar gelmesinde eşsiz hizmetleri olan annelerimizin, hayatımızda ne denli önemli olduğunu hepimiz çok iyi biliyoruz. Onları hayatımızın sadece bir günü değil,hayatımızın tüm günü hatırlamak,yad etmek en doğru bir davranış olacaktır. Sevgiyi temelde ele alan annelerimiz, bizler için dünyanın en kıymetli varlıklarıdır. Anneler Günü nedeniyle tüm annelerimizi ve özellikle devletimizin bölünmez bütünlüğü için mücadele verirken, mertebelerin en yükseği olan şahadet mertebesine ulaşan kahraman Mehmetçiklerimizin annelerinin de ellerinden saygı ve sevgi ile öpüyor, tüm annelerimizin bu günlerini kutluyor, bu vesile ile değerli halkımıza sevgi,saygı ve muhabbetlerimi sunuyorum." dedi.