14 Mart Tıp Bayramı Kutlu Olsun (14.3.2014 10:55:00)Belediye Başkanımız Mustafa UYSAL 14 Mart Tıp Bayramı Dolayısıyla Kutlama Mesajı Yayınladı.

 

Başkan UYSAL mesajında, “ Sosyal devlet anlayışının en önemli unsurlarından biri sağlık hizmetlerinin gereği gibi yerine getirilmesidir. “Önce İnsan” anlayışının benimsendiği günümüzde, herkesin kaliteli sağlık hizmetlerinden yararlanabilmesi büyük önem taşımaktadır. Toplumların sağlık alanına verdiği önem hedefledikleri çağdaş yaşamın öncelikli koşullarındandır. Sağlığımız için gece gündüz demeden her koşulda büyük bir özveriyle görev yapan, kendisini “insana hizmet” ilkesiyle mesleğine adamış sağlık çalışanlarımız kutsal bir görevi yerine getirmektedir.

 

Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün “Beni Türk Hekimlerine Emanet Ediniz” diyerek kendi sağlığını emanet ettiği, bu kutsal ve onurlu mesleği büyük bir özveriyle yerine getiren tüm sağlık çalışanlarının bu anlamlı günlerini kutlar, bu kutsal mesleğe verdikleri emeklerden dolayı teşekkür ederim” dedi.